Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Datavideo’dan Yeni Ürünler
Datavideo’dan Yeni Ürünler
26.04.2020 15:24

ITC-300 İnterkom Sistemi

Bir yönetmen olduğunuzu ve setteki takım arkadaşlarınızla aynı anda veya ayrı ayrı iletişim kurmak istediğinizi düşünün. ITC-300 bunu çok kolaylaştırıyor. 100 metre mesafede veya eğer VP-300R kullanıyorsanız 200 metre mesafede bu iletişimi kurabilmenizi sağlıyor. 

Bu basitçe Ethernet üzerinden çalışan 8-kanallı tek kablolu bir iletişim sistemi. 

Mükemmel tasarımı diğer Datavideo switcher’ları ile entegre bir şekilde rack kabinleri yerleşimine olanak sağlıyor.  

ITC-300 bir ana ünite ve hali hazırda ünite ile eşleştirilmiş 4 adet beltpack ile birlikte gelir. İstiyorsanız sonradan daha fazla beltpack ekleyebilir ve ünite ile eşleştirebilirsiniz. Beltpack’ler ergonomik olarak tasarlanmıştır ve hafiftir.

Kullanışlı düğmeleri, operatöre bütün önemli özellikleri kontrol edebilme olanağı sağlar. 

Ethernet kablosunda kullanılan özel kilit tasarımı ile güvenli ve sağlam şekilde birimler bir birine bağlanır.

BC-50 IP IP Blok Kamera

BC-50’nin 20x optik zoom ve 16x dijital zoomu, kamerayı çekim yaptığınız yerin yakınına ya da uzağına konumlandırsanız da harika ve keskin çekimler yapmanıza olanak sağlar. Sıkıştırılmış video sinyali H.264 / H.265 / MJPEG ve ayrıca RJMP 45 üzerinden Facebook ve Youtube’a RTMP akışı sağlayabilen dahili bir kodlayıcı ile güçlendirilmiştir. Kameranın RS-485 ile kontrol edilebilmesini sağlayan VISCA / Pelco-D / Pelco-P’yi destekler. 

En zorlu koşullarda kullanım için sağlam metal gövdeye sahiptir. Canlı video prodüksiyonunuzu daha kolay hale getirmek için Tally LED özelliği vardır.

HS-1600T Dünyanın ilk Tek Kablolu (single-wire) Switcher’ı

HS-1600T; taşınabilir çantasında monitör, kamera kontrolcüsü, ses mikseri, kodlayıcı ve kayıtçı içeren taşınabilir bir stüdyodur. Dahili HDBaseT teknolojisi, her kamera için yalnızca bir kablo aracılığıyla video sinyallerinin, gücün ve kontrolün alınmasına olanak tanır. 3x HDBaseT arayüzü ve 1x HDMI özelliğine sahiptir. Dahili web için hazır kayıt cihazını kullanarak videonuzu bir SD karta kolayca kaydedebilirsiniz. Dahili içerik kodlayıcısı sayesinde, şovunuzu en kısa sürede Facebook veya Youtube gibi herhangi bir içerik dağıtım ağına aktarmanıza olanak tanır. Yenilikçi tasarım, 3 adede kadar Datavideo PTZ kamerayı kontrol etmenizi sağlar.

PTC-140T PTZ Kamera

Datavideo PTZ kameralar pan, tilt, zoom işlevleriyle geniş bir alanı izlemeyi kolaylaştırır. PTC-140T, dahili kamera kodlayıcı, dijital gürültü azaltma, 20x optik zoom, PoE ve beyaz dengesi ayarları gibi profesyonel özelliklere sahip kapsamlı kamera serisine eklenen yeni bir HDBaseT PTZ kameradır. Tüm sinyaller, güç ve kontrol verileri tek bir CAT6 (ağ kablosu) üzerinden taşınır ve 100 metreye kadar mesafeye kolayca ulaşabilir. Kızılötesi uzaktan kumanda, RMC-300 veya RMC-180 kamera kontrol üniteleri kullanarak görüntüleme alanını kolayca uzaktan kontrol edebilirsiniz. Dahili kodlayıcı ile herhangi bir bulut hizmeti ve Datavideo’nun kendi DVS-200’ü dahil olmak üzere aynı anda iki stream yapabilirsiniz.

Datavideo ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 418 11 02 numaralı telefondan Videodist’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.