Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rotolight Titan X2 “Oyunun Kuralını Değiştiriyor”
Rotolight Titan X2 “Oyunun Kuralını Değiştiriyor”
24.06.2020 13:11

Titan X2 hakkında en son inceleme yazısı, fotoğraf ve video donanımı devi B&H’ten geldi. Steven Gladstone yeni 2x1 yumuşak ışığı bizzat deneyip sağladığı inanılmaz işlevleri gördü. 

“Tavizsiz” bir ışık kaynağı olan Titan X2’nin özellikleri, sette hem zaman hem para tasarrufu yapmak ve aydınlatma uzmanlarının çalışabilme şeklinde devrim yaratmak için tasarlandı. Titan X2’nin özelikle SmartSoft özeliğinden etkilenen Steven açıkladı: “Artık ışık yayma jellerini değiştirme işi yok; sadece istediğiniz miktarda yayma miktarını ayarlamanız yeterli. Bunu düşündüğünüzde müthiş bir şey. Kolayca ayarlanabilen SmartSoft, jel gerektirmeden iki adıma kadar ışık yayma sağlıyor; sadece yayımı değil, çıkışın odak ve dağılımını da etkiliyor.

Steven ekledi: “Titan X2 özelliklerinde hiçbir ayrıntı gözden kaçırmamış. Şık tasarımlı ve sağlam görünüyor. Yıllarca güvenilir hizmet için mükemmel yardımcı olarak tasarlanan Titan X2, elle üretildi ve uzay teknolojisi standartlarında kalibre edildi. Titan X2’ye hiçbir açıdan toz kondurulamaz. Çok uzun yıllar dayanacak yapıda üretilmiş.

Rotolight Titan X2 işlevleriyle geleneksel iş akışlarına meydan okurken, sınıfındaki en iyi parlaklık, ışık açıklığı ve özel üretim PentaChromic Colour Engine, her defasında gerek duyduğunuz sonuçları garantiliyor. 

Steven sözlerini şöyle tamamladı: “Birçok uygulama için kullanacağım ışık kaynağı olacağını kolayca söyleyebilirim. Değişken ışık yayması oyunun kurallarını değiştirebilir. Bir mühendislik harikası ve teknolojinin akıllı bir uygulaması.

Rotolight ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.