Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wohler iVAM1-1 16 Kanallı Ses/Görüntü Monitörü
Wohler iVAM1-1 16 Kanallı Ses/Görüntü Monitörü
25.06.2020 13:04

Önde gelen görüntü, ses ve veri izleme çözümleri üreticisi Wohler, uygun fiyatlı bir 16 kanalı ses ve görüntü monitörünü piyasaya sürdü.

Yeni iVAM1-1, küçük 1U formatlı yapısında 16 kanala kadar 3G-SDI ses ve görüntüyü, artı 2 analog ses kanalını izleyip ölçebiliyor. Operatörler 2.4 inç dokunmatik ekranı kullanarak görüntü, ölçüm göstergeleri ve menüler arasında dolaşabiliyorlar. Bir HDMI çıkışı o an izlenmekte olan görüntü kaynağının daha fazla takip edilmesi için bağlantı sağlarken, standart olarak analog XLR, kulaklık ve 3G-SDI çıkışları da var. AES3, MADI64 (fiber opsiyonu dahil), SMPTE 2110 ve 2022 takibi için esneklik katmak isteyenlere yükseltme seçenekleri de mevcut.

Tek bir 2.4 inç dokunmatik ekranlı ön panel önceki iAM serisi ürünlerden gelen olgunlaşmış tasarım ilkelerinden yararlanırken, fiziksel ön panel kontrolleri dokunmatik denetimi desteklemek için ana ses şiddeti, denge ve aux kontrollerine erişim sağlıyor. Önceki iAM serisi ünitelere (iAM MIX, iAM AUDIO, iAM VIDEO, iAM-12G-SDI) benzer şekilde, Her bir ses kanalı toplanabiliyor, ayrılabiliyor veya sessize alınabiliyor. 

Yeni ve gelişmekte olan teknolojileri desteklemek için ön tarafta bir USB portu var, ve bir ağ arabirimi uzak yönetime, API’ler ise üçüncü firmaların denetleyicileriyle kolay bütünleştirmeye imkan veriyor. Sürekli gelişen profesyonel sinyallerin izlenmesi için küçük boyutlu ve bütçeli bir ünite gerektiren her türlü uygulama için ideal bir çözüm.

Wohler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.