Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Bogota’daki Üniversitede VSN Çözümü
Bogota’daki Üniversitede VSN Çözümü
26.07.2020 11:52

Kolombiya’nın Bogota kentindeki Pontifical Xavierian Üniversitesi her gün yüzlerce öğrenci tarafından kullanılan ve çok platformlu ortamlarda, farklı görüntü formatlarıyla ve çeşitli içerik kayıt kaynaklarıyla çalışmaya hazırlanan eksiksiz ve yenilenen haber yapım sistemi ile teknolojik çözümlerini mükemmel bütünleştirmek için VSN’ye güvendi. VSN Kolombiya’daki üniversiteye bölgenin en gelişmiş eğitim görsel-işitsel yapım sistemini kazandıran projeyi gerçekleştirdi. 

1623 yılında Bogota’da özel bir enstitü olarak kurulan Pontifical Xavierian Üniversitesi, öğrencilerin kullanımı için bütünleştirilen VSN medya yönetim ve haber yapım çözümlerinin bulunduğu çok disiplini bir araya getiren yenilikçi Centro Atico’da sanat, teknoloji, bilişim ve iletişimi bir araya getiriyor.

Projenin ana çekirdek sistemi VSNExplorer MAM, akışları özelleştirme, izin hiyerarşi sistemleri, çok formatlı ortamlar ve üçüncü firmaların sistemleriyle bütünleşme yeteneği gibi özel gereksinimleri karşılamaya yönelik bir araç. Sonuç olarak çözüm Centro Atico’ya merkezin gereksinimlerine göre uyarlanmış içerik yönetimi sağlıyor.

Media Asset Management sisteminin kurulumunun yanı sıra projede haber yapım sisteminin tamamen güncellenmesi de vardı. Donanım ve yazılım yenileme sırasında oynatma listelerinin ve haberlerin (hem klasik yayın, hem de sosyal medya) yaratılmasına yönelik Ross NRCS Inception sisteminin lisansları, yapım odasını otomatikleştirmek ve giriş ile çıkış kanallarını denetlemek için bir stüdyo playout olarak VSNLivecom, VSNExplorer PAM ile MAM modüllerinin gelişmiş işlevlerinin NRCS arayüzünden denetlenmesine imkan veren %100 HTML5 VSN Newsconnect, ve VSN Wedit görüntü web kurgu sistemi kuruldu. 

VSN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.