Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ELP LED Işıklar için Martin Zoom Lensleri
ELP LED Işıklar için Martin Zoom Lensleri
26.07.2020 10:35

Ses, görüntü, aydınlatma ve denetim sistemlerinde önde gelen firmalardan HARMAN Professional Solutions, elipsoit LED ışık kaynaklarından oluşan Martin ELP ailesi için zoom lens aksesuarlarını sunuyor. 

Martin ELP zoom lensleri iki endüstri standardında ışık demet aralığı ve iki kasa rengi ile ELP CL ve WW LED elipsoit ışıkların işlevlerini genişletti. Yenilikçi 6 lensli tasarım harika optikle statik bir lensin ultra parlak çıkışı, benzersiz düz yansıtma ve canlı odağını; bir zoom lensinin hız ve esnekliğiyle birlikte sunuyor. Çok dayanıklı çalışma için üretilen lensler mekanik kaymaz kilit mekanizmasına ve kolay lens temizlik ve bakımı için kolay bir servis kapağına sahip. Bir gobo/aksesuar kapısı A/B boyutlu goboları alıyor ve bir renkli jel çerçevesi var. 

HARMAN Professional Solutions Eğlence Aydınlatma Ürün Müdürü Mark Buss şunları söyledi: “Martin ELP LED elipsoit ışık kaynakları benzersiz parlaklıkları, çıkışları ve ışık kaliteleriyle ünlü. Bir dizi ışık demet aralığı ve kasa rengi seçenekli zoom lensleriyle işlevlerinin genişletilmesi sayesinde, aydınlatma profesyonelleri tasarımlarına yeni kolaylık, esneklik ve hızlar getirebiliyorlar.

Martin ELP zoom lensler sabit lenslere benzer görünümler elde etmek için ışık demet açısı ve mesafe hesaplamaları yapma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Optikler gerçekten harika; tamamen yeni 6 lensli dizayn tutarlı, jilet keskinliğinde odaklarla tüm zoom aralığı üzerinde düz yansıtma sağlıyor ve tümünü sabit lensli seçeneklerle karşılaştırıldığında neredeyse çıkış kaybı olmadan yapıyor.

İki model çeşidi var; Variant 1 7.000 lümen çıkışla (High Output modunda ELP CL) 15-30 derece aralığı sunuyor; Variant 2 6.900 lümen çıkışla (High Output modunda ELP CL) 25-50 derece aralığı sunuyor. Her iki lens de siyah veya beyaz renkte kasalı olarak alınabiliyor. 

HARMAN Martin ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.