Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Zero Density Reality HUB Piyasada
Zero Density Reality HUB Piyasada
19.09.2020 13:53

Zero Density, üstün denetim, otomasyon ve iş akışı bütünleştirme aracı Reality HUB’I piyasaya sunuyor.

Tek bir düğümden ekosistem bağlantısı getiren Reality HUB, Unreal Engine destekli sanal stüdyo ve yayın grafikleri sistemi Reality için birleşik, HTML5 dinamik kullanıcı arayüzü sağlıyor. HUB denetim uygulamalarını web tabanlı bir teknolojiye yükselterek, web taramayı destekleyen çok sayıda platform üzerinde çalışmalarına imkân veriyor. Reality HUB endüstri standardı MOS protokolü aracılığıyla NRCS ve stüdyo otomasyonlarıyla kesintisiz bütünleşme de sağlıyor. 

Reality HUB, çekirdeğin küçük olduğu sunucu/istemci mimarili, tamamen modüler bir sistem. Tüm işlevler ayrı modüller olarak geliştiriliyor. Bu modüller Reality HUB çekirdeği yoluyla Unreal Engine/Reality Engine ve diğer modüllerle haberleşiyor. Standart modüllerin ötesinde Reality HUB üçüncü firmalardan geliştiricilerin kendi modüllerini eklenti olarak geliştirmelerine ve Reality HUB’ın işlevlerini genişletmelerine ve arttırmalarına imkân veriyor. Kullanıcılar kendi sistemlerini ve iş akışlarını kolayca ve serbestçe yapılandırabiliyor ve düzenleyebiliyorlar. 

Reality HUB, Unreal dünyasını hava durumu raporu, finans, seçim, spor gibi harici veri kaynaklarıyla bütünleştiriyor. Veriler için kurallar belirlemeye, veri kaynaklarını organize etmeye ve tasarıma uyacak şekilde düzenlemeye imkân veriyor. İlk çıkan modüllerden birisi, yenilikçi bilgi ve haber ağı The Weather Channel tarafından günlük canlı programları sırasında Reality sanal stüdyolarında gerçek zamanlı hava durumu verilerinin görselleştirilmesinde kullanılıyor. 

Daha fazla bilgi için www.zerodensity.tv adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.