Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Side Street Post and VFX, GB Labs SPACE SSD NAS Bellek Kurdu
Side Street Post and VFX, GB Labs SPACE SSD NAS Bellek Kurdu
19.09.2020 14:01

Kanada’nın Vancouver kentindeki GDS Communications destekli görsel efekt, renk ve rötuş uzmanı Side Street Post ve VFX firması, DaVinci Resolve Studio sistemi için güçlü ve akıllı bellek deposu çözümleri şirketi GB Labs’ın SPACE SSD NAS paylaşımlı bellek sistemini seçti. 

12GB/s disk performanslı ve 300TB bellek kapasiteli GB Labs SPACE SSD paylaşımlı bellek çözümü, Side Street’in DaVinci Resolve Studio iş istasyonlarının ağda yavaşlama veya kare düşmesi olmadan aynı anda 4K DPX akışlarını yüksek çözünürlükte oynatmalarını sağlıyor. 

Side Street Post ve VFX Başkanı şunları söyledi: “Eski SAN bellek deposu sistemimiz artık gereksinimlerimizi karşılamıyordu ve yüksek çözünürlüklerde Resolve yazılımından tam olarak yararlanmamızı kısıtlıyordu. Tüm renk düzeltme yazılımlarımızın aynı anda 4K veya daha yüksek çözünürlüklerde daha verimli çalışmalarını sağlayacak bir çözüme ihtiyacımız vardı. Vancouver televizyon dizileri ve uzun metrajlı film yapımlarında önemli bir pazar, ve çoğu 4K, 6K, 8K kameralarla çekiliyor. Özellikle Dolby Vision projelerinde müşterilerimizin gerçek görüntü kalitesini elde etmelerini istiyoruz. Bu kadar yüksek veri hızları ve dosya boyutları ile başa çıkabilmek için bunları yönetebilen bir sistem gerekiyor ve GB Labs’dan SPACE SSD gereksinimlerimizi karşılayacak hem bant genişliğini hem de yönetim yeteneklerini sağlıyor.

18GB/saniyeye kadar performans ve 10PB’a kadar kapasite sunan SPACE SSD, dünyanın en hızlı ve ölçeklendirilebilir NAS platformu. Side Street sistemi verileri 12GB/s hızla aktarıyor ve bir 100GbE anahtara bağlanıyor.

GB Labs’ın bellek deposu sistemlerinin önemli bir farkı, kullanıcının var olan belleğini değiştirmesini veya kaldırmasını gerektirmemesi. Diğer birçok GB Labs kullanıcısı gibi Side Street SAN verilerine erişmenin veya dosyaları taşımanın bir yolu olarak GB Labs ECHO Bridge’i var olan SAN sistemiyle birlikte kullanabiliyor. 

GB Labs ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.