Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > RGBlink mini Stoklarda
RGBlink mini Stoklarda
21.12.2020 14:40

Xiamen RGBlink Science & Technology Co Ltd şirketinin RGBlink markası altında üretilen mini, karmaşık olanı basitleştiriyor. Dört HDMI girişi arasında kesintisiz geçiş yapılarak, hem HDMI hem de özel amaçlı USB 3.0 çıkışına çıkış yapılabiliyor. Uzaktan canlı görüntü akışı uygulamaları ve sunumları için ideal mini, her zaman profesyonel bir etki için birden fazla kaynaktan yararlanmaya imkan veriyor. Dahili özellikleri arasında PiP, geçiş efektleri ve harici ses gömme var ve mini+ özellik paketiyle UVC PTZ kameralar ve DSK desteği sağlanıyor. Geniş butonlar hızlı hareket etmeyi kolaylaştırırken, T-bar kameralar veya grafikler gibi kaynaklar arasında pürüzsüz geçiş sağlıyor. Küçük boyutlu mini her yere götürülebiliyor, ve standart ¼ inç UNC aksesuarlara montaj gibi kullanışlı özellikleri sayesinde mini her stüdyoda kullanışlı.

ASK İşbirliği Çözümleri
Performans ve kolaylık için geliştirilen RGBlinkASK™ ortak çalışma sistemi, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil aygıtlar için ekran paylaşımını yeni bir düzeye taşıyor. ASK Receiver alıcıya bağlanan ekran üzerinde dört adede kadar aygıtı görüntüleyin ve dokunmatik ekranlar için ideal olan dahili Whiteboard özellikleriyle işbirliğini daha da ilerletin. 

 • Girişler arasında kesintisiz geçiş
 • Kaynaklar arasında geçerken geçiş efektleri yaratma
 • Mini jak yoluyla ses ekleme veye HDMI gömülü ses kullanma
 • T-bar veya doğrudan dokunmayla kaynaklar arasında geçiş
 • LAN yoluyla bağlanan uygulamalarla uzaktan kumanda
 • İç içe resim (PiP) ön ayarlarıyla geliştirme
 •  Tüm görüntü girişlerini aynı anda ön izleme
 • USB 3.0 yoluyla popüler platformlara doğrudan akış
 • Mini jak yoluyla ses ayırma ve çıkartma
 • Tüm kaynakları ön izlemeden geçirmek için çoklu görüntülemeli TFT ekran
 • PTZ kamera, ses denetimi ve diğerleri için ileri özellikler.

Ölçeklendirme ve çevrim
Her HDMI girişi çözünürlükten bağımsız ve belirlenen çıkış çözünürlüğüne otomatik olarak çevrilip ölçeklendirilerek, tutarlı sunum için kusursuz ve kesintisiz görüntü geçişleri sağlanıyor. 

Ön izleme
Sınıfındaki bütünleşik bir LCD ekranlı ve görüntü ön izlemeli tek akış geçiş aygıtı. 

Bağlantı ve denetim
Fast modunda kaynak butonuna dokunularak veya doğrudan ön paneldeki T-Bar yoluyla, bağlı olan görüntü kaynakları arasında geçiş yapılabiliyor. Uzaktan kumanda için mini uygulamalardan birine LAN yoluyla bağlanılarak her yerden kesme, geçiş zamanlarını ayarlama veya geçişler yapılabiliyor. 

Akış ve kayıp
Neredeyse her türlü platforma bir görüntü ve ses akış aygıtı haline getirmek için mini, USB 3.0 yoluyla internetli bir bilgisayara bağlanabiliyor.

Sesle senkronizasyon
Görüntü ve ses senkronizasyonu için gömülü veya harici sesten yararlanılabiliyor ve ses mikserlerine çıkartılabiliyor. 

PiP
Dokuz adet PiP ve PBP ön ayar konumundan birinde bindirme olarak bir iç içe resim (Picture-in-Picture) görüntü eklenebiliyor. 

RGBlink ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.