Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > VELVET EVO Renk Ayarlı LED Işık Paneli
VELVET EVO Renk Ayarlı LED Işık Paneli
02.03.2021 16:04

EVO; stüdyo dışındaki her türlü olay yerinde ve stüdyolarda çalışırken uzaktan ayarlama, hızlı kurulum ve yaratıcı olanakları genişletme hedeflenerek üretilmiş bir araç.

EVO profesyonel bir renkli ışıktan beklenebilecek her şeye sahip; endüstrinin en iyi çıkış/ağırlık ve çıkış/Watt oranları, standart 14.4V pillerle eksiksiz çıkış, kablosuz denetim, yüksek güvenilirlik, fansız sessiz çalışma, hava koşullarına dayanıklı ergonomik kasa.

VELVET GOYA APP

Android ve iOS mobil aygıtlarda VELVET GOYA App kullanımı, her türlü EVO paneli üzerinde anında eksiksiz denetim sağlıyor. Kendi jellerinizi ve kullanıcı profillerinizi yaratabilir, kaydedebilir, yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Uygulamanın renk seçicisiyle bir fotoğraf veya resimden yeniden renkler yaratabilirsiniz.

Hızlı, hassas ve paylaşılabilen VELVET GOYA App EVO panelin denetimini ve renk ayarlarını yeni bir düzeye çıkarıyor. İleri HSI modunda sezgisel ve kullanımı kolay bir 360 derece renk küresi arayüzü bile var.

Eksiksiz denetim

LumenRadio’dan kablosuz DMX özelliğine sahip EVO, hızlı adresleme ve kanal atama iş akışları için RDM yetenekli. DMX efendi/köle işlevi tek bir ışık kaynağı ile başlayıp DMX yoluyla diğer kaynaklara bağlanıyor ve bir konsol olmadan hepsini bir arada çalıştırıyor.

 location

Hava koşullarına dayanıklı EVO 1 Location, ıslak veya tozlu yerlerdeki çalışma koşullarına dayanması için sağlam bir alüminyum kasaya sahip bir RGB+W+CW LED panel.  Stüdyo dışındaki olay ve etkinlik yerleri için tasarlandı.

 studio

EVO 1 Studio; fansız, tamamen sessiz çalışan, toza dayanıklı, bakım gerektirmeyen bir RGB+W+CW LED panel. Sadece AC gerilimle çalışıyor, seri (papatya zinciri) bağlantı için DMX XLR5 konektörlere, RJ-45 yoluyla Ethernet denetimine, Art-Net Wi-Fi yoluyla kablosuz denetime sahip.

 location

EVO 2 Location, ıslak veya tozlu yerlerdeki çalışma koşullarına dayanması için %100 alüminyum kasaya sahip, hava koşullarına dayanıklı bir panel. AC gerilimle olduğu gibi Gold Mount ve V-Lock yuvaya uygun pillerle de aynı tam çıkışı veriyor. 

 location

EVO 2x2 Location, ıslak veya tozlu yerlerdeki çalışma koşullarına dayanması için %100 alüminyum kasaya sahip, hava koşullarına dayanıklı bir panel. AC gerilimle olduğu gibi 28V pillerle de aynı tam çıkışı veriyor. VELVET GOYA uygulamasıyla uzaktan kumanda için dahili kablosuz DMX LumenRadio, Art-Net Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarına sahip.

VELVET ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.