Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LYNX Technik’ten yellobrik Serisi İçin Denetleyici
LYNX Technik’ten yellobrik Serisi İçin Denetleyici
02.03.2021 16:35

Modüler sinyal işleme arabirimleri sağlayan LYNX Technik firması, popüler yellobrik serisi ürünlerinin denetlenmesi, yapılandırılması ve güncellenmesini kolaylaştırmak için tasarladığı yeni denetleyici (Rack Controller) ürününü sunuyor. 

RCT 1012 tesislere bir yellobrik kabin rafında 12 adede kadar yellobrik için denetim işlerini bir araya getirme imkânı veren, türünün ilk örneği bir ürün. Bir yellobrik kabin rafı sisteminin parçası olarak sadece tek bir yuva kullanan RCT 1012, her bir yellobrik modülünün değişkenlerini tek tek güncelleme, yapılandırma, ayarlama işine harcanan zamandan tasarruf ettirerek, bunun yerine topluca bir güncelleme yöntemi sunuyor. 

Bir yellobrik rafına yellobrik denetleyici yerleştirildiğinde, USB bağlantılı yellobrik modüllerini otomatik olarak tespit ediyor ve APPolo yazılımında görüntülüyor. Bir kullanıcı Ethernet portu bağlantısı yoluyla, bir IP ağına bağlı olan tüm yellobrik’leri hızla ve kolayca görebiliyor, denetleyebiliyor ve yapılandırabiliyor. 

RCT 1012 bir yellobrik raf kasasına kurulduğunda ana ve yedek güç kaynaklarındaki durum bilgilerini de tespit edebiliyor. 

LYNX Technik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.