Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MX1 360 Medya Hizmet Platformu
MX1 360 Medya Hizmet Platformu
22.11.2017 10:25

Karmaşık ve hızla değişen medya dünyasında mümkün olan en fazla sayıda izleyiciye nasıl erişilip en iyi izleme keyfi yaşatılabilir? Görüntü ve medya varlıkları nasıl en iyi şekilde paraya çevrilebilir?

İçerik dönüştürme, hızlandırma, küreselleştirme alanlarında çalışan MX1’in yenilikçi medya hizmet platformu MX1 360, firmanın tüm dijital görüntü ve medya hizmetlerini güçlendiriyor.

MX1 360 önde gelen medya işletmecilerine içeriklerini tek bir merkezi platformdan yönetme, dağıtma ve kazanca çevirme imkanı veriyor. İçerik iş akışını baştan sona hızlandırıyor.

MX1 360 yayıncılar, televizyon kanalları, içerik ve hak sahipleri, spor organizasyonları, TV servis sağlayıcılar ve dağıtıcılar için uçtan uca bir açık hizmet platformu sunuyor. Dev arşivlere sahip büyük medya holdinglerinden küçük içerik sahiplerine kadar, MX1 360 her ihtiyaca yanıt verebiliyor.

Platform yüksek kaliteli içeriklerin çok ekranda izleme amacıyla güvenilir olarak yayına gönderilmesi için hazırlık, paketleme, yönetim ve onaylama gibi tüm içerik işlem gereksinimlerine hizmet ediyor. Bulut tabanlı ve tesis içi karma yazılı ve altyapısına dayalı MX1 360, endüstriye yeni bir standart getiriyor.

Platform tamamen denetim altında self servis bir modelin parçası olarak kullanılarak, içerik dünyanın her yerinden erişilebiliyor, takip edilebiliyor ve etkileşim kurulabiliyor. Açık API ile üçüncü firmaların uygulamaları ve hizmetleriyle kolayca bütünleştirilebiliyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.