Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Axia Fusion Konsol Miks Yazılımının v3.2 Sürümü Çıktı
Axia Fusion Konsol Miks Yazılımının v3.2 Sürümü Çıktı
30.01.2018 15:47

Telos, Omnia, Axia, Linear Acoustic, 25-Seven ve Minnetonka markalarına sahip Telos Alliance, Axia PowerStation ve Axia StudioEngine Fusion Console Mix Engine’ler için v3.2 yazılım güncellemesini sunuyor.

Axia PowerStation ve Axia StudioEngine, bağımsız bir stüdyo çözümü veya geniş bir IP ses ağının bir parçası olarak Axia Fusion miks konsollarıyla etkin olarak kullanılabilen güçlü miks sistemleri.

V3.2 sürümünün yeni özelliklerinin en önemlileri arasındaki otomatik miks işlevi, çok sayıda konuklu bir sohbet programı gibi çoklu mikrofon fader’inin açık olduğu durumlar için ideal. Tek hedefe yayın (unicast) için AES67 uyumlu SIP bağlantı yönetiminin eklenmesi, ayrı bir cihaz satın almak gerekmeden AES67 kullanılarak yüksek hızlı bir denetimli WAN üzerinden ses alışverişine olanak tanıyor.

Telos Alliance Satış, Destek, Pazarlama Başkan Yardımcısı Marty Sacks şunları söyledi: “Fusion için en çok istenen özelliklerden biri otomatik miks idi. Bugünlerde birçok stüdyoda çoklu miks gerekiyor ve otomatik miks (automix) özelliği sunuculara konsolu kullanmak değil programları üzerinde yoğunlaşma imkanı veriyor. Ekibimiz çok yetenekli bir algoritma geliştirdi ve bunu müşterilerimize sunmamın heyecanını yaşıyoruz. Bu sürüm eksiksiz AES67 uyumluluğu sağlıyor.”

Axia ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.