Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sennheiser Evolution Wireless 300 G4 Mikrofon Sistemi
Sennheiser Evolution Wireless 300 G4 Mikrofon Sistemi
02.04.2018 11:56

Sennhesier mobil uygulama yoluyla denetim, güvenilir kablosuz iletim, mükemmel ses ve kolay çalışma sağlayan yeni evolution wireless 300 G4 serisini sunuyor. Bu kablosuz mikrofon sistemleri özel olarak işletmeler ve eğitim kurumları için tasarlandı. Yüksek performanslı özellikleri çok yönlülük sağlıyor ve geniş çeşitlilikte uygulama senaryolarına mükemmel uyarlanıyor. 

Dördüncü kuşak evolution wireless çözümleri, zorlu RF ortamlarında daha fazla esneklik sunuyor. Genişletilen anahtarlama bant genişliği ve yüksek RF çıkış gücü sayesinde evolution wireless 300 G4 serisi her gün kararlı çalışma ile oldukça büyük sistemler kurmak için kullanılabiliyor. Ekran, kullanıcı arayüzü ve çalışma işlevlerinin tümü yeniden tasarlandı. Bu gelişmelere rağmen G3 serisinin cazip fiyat düzeylerini koruyor ve G4 önceki tüm serilerle uyumlu olduğu için eski kuşak ürünlere yapılan yatırımları korumaya yardımcı oluyor. Müşteriler sistemlerini adım adım genişletirken, mevcut cihazlarını kullanmaya devam edebiliyorlar.

300 serisi

Evolution wireless 300 G4 serisi özellikle kurumlar, oteller, konferans merkezleri, okullar ve üniversiteler için tasarlandı. Sistemler UHF bandındaki çeşitli frekanslarda alınabiliyor; anahtarlama bant genişliği 42 MHz’den 88 MHz’e yükseltildi. Üç aşamalı geçiş yapılabilen çıkış gücü (10/30/50 mW), kullanılabilecek verici çeşitliliğini genişletiyor, böylece daha zorlu RF koşullarında çözüm sunuyor. 300 serisindeki tüm vericilerde konuşmacıya iletim üzerinde denetim sağlayan ses kesme anahtarları var.

Setler

300 serisinde el vericili bir Vocal Set, MME 865 mikrofon kafası, vücut vericili bir Lavalier set, ME 2-II klipsli mikrofon, yeni bir Vücut vericili Headmic Set, ve derslerle sunumlar için SL HEADMIC 1 profesyonel yaka bandı mikrofonu var.

300 serisindeki yeni Base Set’ler mevcut evolution wireless sistemleri etkin maliyetle genişletmek ve yükseltmek için kullanılabiliyor. Bu setlerde alıcı ile verici var ama mikrofon veya mikrofon kafası yok, böylece yükseltilen sistemde daha önce var olan aksesuarlar kullanılabiliyor. Base Set’ler el vericili, vücut vericili ya da her iki seçeneği de içeren Combo Set olarak alınabiliyor. Doğal olarak alıcı ve verici de ayrı ayrı satın alınabiliyor.

Özel aksesuarlar

Evolution wireless serisini destekleyen geniş kapsamlı aksesuarlar arasındaki mikrofon kafaları, klipsli mikrofonlar ve kafa seti mikrofonları, neredeyse tüm akustik talepleri karşılıyor. Dante ağları içerisinde bütünleştirme için SL DI 4 XLR Dante arabirimi var. Halka açık uygulamalar için EM 30-500 G4 alıcılar doğrudan LSP 500 PRO kablosuz hoparlör sistemi içerisine bütünleştirilebiliyor. 

Ağ denetimi

300 serisi alıcı üzerindeki bütünleşik bir ağ portu, Wireless Systems Manager veya Sennheiser Control Cockpit yazılımı üzerinden mikrofon sistemlerinin uzaktan kumandasını sağlıyor. 

Sennheiser ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.