Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sony DWX Gen3 Dijital Kablosuz Ses Sistemi
Sony DWX Gen3 Dijital Kablosuz Ses Sistemi
21.02.2021 10:28

Sony DWX dijital kablosuz ses sistemi güvenilir UHF operasyonunu dijital alana getiriyor. Dört kodek modu, yüksek yoğunluklu çok kanallı çalışma, güvenli şifreleme ve çok yönlü ağ bağlantı yetenekleriyle kararlı ses sağlıyor.

Zengin ve dinamik ses

Son derece düz, geniş frekans tepkisi, yüksek dinamik aralık, düşük gürültü ve etkileyici geçiş yönetimi sayesinde DWX ile sahnedeki sesler ve diğer canlı kaynaklar son derece canlı, net ve saydam. 

Verimli seçenek

Geniş ölçekli ve canlı stüdyo prodüksiyonları için ideal Sony DWX, aynı anda çok kanallı, yüksek yoğunluklu çalışmayı destekliyor. Verimli bant genişliği yönetimi sayesinde her bir 8MHz TV bandı için 21 adede kadar kanal veya her 6MHz TV bandı için aynı anda 16 adede kadar kanal sağlanabiliyor. 

X-Dimension Diversity Sony dijital teknolojisiyle çok boyutlu çeşitleme (diversity) ile senkronizasyon kayıplarının neden olduğu patlama sesi hatalarını önleyen kusursuz hesaplama algoritmasının kombinasyonuyla iletimin güvenilirliğini çok yükseltiyor.

Sağlam ve küçük gövde yapısı

DWT-B30 ve DWT-B03R kablosuz vücut vericileri canlı ses uygulamaları, stüdyo tabanlı TV yapımları ve ENG/EFP için cazip seçenekler. Gelişmiş ses işleme ve şifreleme teknolojileri yüksek kaliteli sesin son derece düşük gecikme ile güvenli dijital iletimini garantiliyor. Şarj edilebilen lityum iyon piller uzun çalışma süresi sağlıyor (sadece DWT-B03R). 

2 kanallı, yuvaya takılan alıcı

Döküm magnezyum ve alüminyumdan sağlam yapılı üretilen hafif ve küçük DWR-S03D, Sony veya diğer profesyonel kameralara doğrudan monte edilebiliyor. Otomatik kanal tarama ve senkronizasyon, hızlı ve kolay frekans ayarı sağlıyor. XDCAM omuz kameralarıyla ileri düzeyde bütünleşme sayesinde kameranın LCD ekranında veya vizöründe ses durumları izlenebiliyor.

Ağa bağlanmaya hazır

DWX Gen3, Dante çok kanallı ağ bağlantı standardı desteğiyle günümüzün IP üzerinden ses AV iş akışlarına çok uygun. Her sahne üzeri alıcı kanalının çıkışları birleştirilebiliyor ve tek bir Ethernet kablosuyla OB aracına veya izleyici alanı (FoH) masasına yönlendirilebiliyor. Hızlı kuruluyor ve maliyeti düzinelerce ses kablosunu yönetmekten daha verimli. Ayrıca girişime veya yüksek frekans düşmesine neden olmuyor.

Denetim

Wireless Studio yazılımının güçlü yönetim özellikleriyle CrossRemote kullanımı, antenler, alıcılar ve vericiler dahil tüm sistem elemanları üzerinde eksiksiz denetim sağlıyor.

DWT-B03R: DWX serisi dijital kablosuz mikrofon vücut vericisi.

DWT-B30: OLED ekranlı ve uzun pil ömürlü, küçük boy, sağlam dijital kablosuz vücut vericisi.

DWR-R03D: Geniş ölçekli çok kanallı operasyonlar için 2 kanallı aygıt rafı montajlı kablosuz alıcı.

DWR-S03D: ENG, saha yapımları ve yerinde ses için 2 kanallı portatif, yuvaya takılan alıcı.


Ürün DWX Gen3 Dijital Kablosuz Ses Sistemi
Marka Sony
Firma Sony Eurasia

Satış ve bilgi için  Sony iş ortakları ile temasa geçiniz.