Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MA Lighting grandMA3 I/O Node ve grandMA3 I/O Node DIN-Rail Sinyal Dağıtım Araçları
MA Lighting grandMA3 I/O Node ve grandMA3 I/O Node DIN-Rail Sinyal Dağıtım Araçları
26.03.2021 17:04

MA Lighting her grandMA3 kullanıcısının günlük yaşamını kolaylaştıracak iki yeni sinyal dağıtım aracı sunuyor. MA-Net iş akışının içerisine harici sinyaller bütünleştirmek artık çok kolay. Bir grandMA3 Node veya grandMA3 I/O Node DIN-Rail MIDI, Timecode veya DC Remote sinyaller aldığında, bunlar hemen grandMA3 aydınlatma denetim sisteminde erişilmeye hazır hale geliyorlar ve onPC veya konsol üzerinde herhangi bir grandMA3’te kullanılabiliyorlar. 

grandMA3 I/O Node

grandMA3 I/O Node, grandMA3 aydınlatma denetim sistemi içerisindeki çoklu bir sinyal dağıtım aracı. Nerede sinyal üretiliyorsa veya gerekiyorsa, oraya bir grandMA3 I/O Node konularak harici sinyaller alınıp gönderilebiliyor. 

grandMA3 2/4 Port Node ile aynı kasada teslim edilen grandMA3 I/O Node, PoE (Power over Ethernet) modeli olarak da alınabiliyor. 

Ekran tüm giriş ve çıkış sinyallerinin durumlarını gösteriyor. grandMA3 I/O Node bir Session Member olarak eklendiğinde çalışmaya hazır hale geliyor.

grandMA3 I/O Node DIN-Rail özellikle sabit kurulumlarda bir grandMA3 aydınlatma denetim sistemi içerisindeki çoklu sinyal dağıtım aracı. Nerede sinyal üretiliyorsa veya gerekiyorsa, oraya bir grandMA3 I/O Node DIN-Rail konularak harici sinyaller alınıp gönderilebiliyor. 

grandMA3 I/O Node DIN-Rail, grandMA3 xPort Node DIN-Rail ile aynı kasa içerinde yer alıyor.

Ekran tüm giriş ve çıkış sinyallerinin durumlarını gösteriyor. grandMA3 I/O Node DIN-Rail bir Session Member olarak eklendiğinde çalışmaya hazır hale geliyor.

MA Lighting ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan ASF’yi arayabilirsiniz.