Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy & XenData Platform One Webinar
Cinegy & XenData Platform One Webinar
09.04.2021 11:03

Günümüz yayın ortamında, içeriğinizi yönetme ve kontrol etme yeteneği çok önemlidir. Eskiden "bantsız iş akışları" olarak adlandırılan konular artık yeni standart haline geldi. Giderek daha fazla içerik, daha yüksek çözünürlüklerde yaratılıyor, bu da medya yöneticileri için eskisinden daha fazla ve daha büyük dosyaları yönetme zorluğu anlamına geliyor. HD'den sonra artık UHD, 8K ve 10 bit renklere sahibiz. Her yeni standart, yöneticilerinin kontrol etmesi gereken veri miktarını da artırıyor.

Başarılı bir medya yönetimi; gerekli içeriklerin yaratıcı ekibin hemen kullanımına sunulması ve ihtiyaç duyduklarını birkaç tıklama ile bulabilmeleri, aynı zamanda mülkiyet haklarına ve kullanım şartlarına uyulması anlamına gelir. Sonuçta bu durum projeleri tamamlamak için ihtiyaç duyulan tüm içeriklere ve kaynaklara sahip olmayı sağlarken, var olan içeriklerden tüm değerleri çıkarabilmeyi mümkün kılar.

Platform One tüm bunları ve daha fazlasını sağlar. Cinegy'nin pazar lideri Arşiv ve Masaüstü üretim araçlarını, XenData'nın pazar lideri depolama çözümleriyle birleştiren Platform One; sunucu, disk ve teyp kitaplığı donanımı; depolama yönetimi, medya yönetimi ve yayın prodüksiyon yazılımı ile birlikte hazır bir veri yönetimi ve üretim çözümüdür.

13 Nisan'da TSİ ile 10:00 ve 19:00’da webinar seanslarımızda hızlı, uygun maliyetli, esnek ve geleceğe dönük yayın prodüksiyon ortamlarını daha iyi anlamak için bize katılın. Detaylı bilgi için info@cinegy.com.tr adresine yazabilir veya www.cinegy.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

veya