Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Gopel Ministries’e Cinegy Kuruldu
Gopel Ministries’e Cinegy Kuruldu
08.11.2017 10:22

Dijital görüntü işleme, varlık yönetimi, görüntü sıkıştırma, otomasyon ve playout yazılımları üreticisi Cinegy, Gospel Ministries International cemaatine Cinegy Air ve Cinegy Multiviewer kurdu.

ABD’deki inanç temelli, gönüllülük esasına dayalı kuruluş Gospel Ministries International, Güney ve Kuzey Amerika, Karayipler, Avrupa’daki birçok kanala Hristiyanlıkla ilgili programlar sağlıyor. Playout sunucusu ve çok kanallı yayın otomasyon yazılımı Cinegy Air ve esnek ve verimli çoklu görüntüleyici Cinegy Multiviewer kullanarak çok sayıda insana umut ve sağlık mesajlarını ulaştırıyor.

Gospel Ministries International Cinegy yazılımını kurmadan önce bazı kanallarında güvenilmez yayın deneyimi yaşıyor, hatta sürekliliği sağlamak için her 24 saatte yeniden başlatılabilecek iki sunucu ile playout yapmak zorunda kalıyordu. Profesyonel, güvenilir, standartlara uygun, IP tabanlı bir iş akışını tam destekleyecek, uygun fiyatlı, yazılım tabanlı bir çözüm istediler ve bu özelliklerin hepsini Cinegy’de buldular.

Cinegy Air, bütünleşik bir yazılım takımında SD, HD ve/veya Ultra HD playout için bir yayın otomasyon ön ucu ve gerçek zamanlı görüntü sunucusu sağlıyor.

Cinegy Multiviewer sayesinde yayıncılar ve yapım şirketleri uydulardan, kameralardan, playout aygıtlarından ve diğer kaynaklardan gelen görüntü akışlarını yerinde veya uzaktan izleyebiliyorlar.

Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.