Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Marshall Electronics “How To Tell A Story” Kamera Yarışmasında Büyük Ödül CV420 4K HDR
Marshall Electronics “How To Tell A Story” Kamera Yarışmasında Büyük Ödül CV420 4K HDR
26.07.2020 14:34

Marshall Electronics’in “How to Tell a Story” (bir öykü nasıl anlatılır) adlı kamera yarışması, en çok satan üç kamerası olan CV420 küçük boy 4K HDR kamera, CV346 küçük boy HD kamera ve CV506 minyatür Full-HD kameradan birini kazanma şansı veriyor. Yarışma müşterilerden Marshall kameraları nasıl kullandıklarını açıklayan kısa bir YouTube videosu yaratmalarını istiyor. 

Marshall Electronics Kameralar Direktörü Tod Musgrave şöyle konuştu: “Endüstrideki çözüm ortaklarımızdan ve sistem bütünleştiricilerden öykülerini anlatmak, mesajlarını ulaştırmak, iş akışlarını tamamlamak için Marshall kameralarını nasıl kullandıklarını duymak istiyoruz. Yapımcılıkta arka planı açmaya yeni başladığımızı fark ediyoruz, ve çekimlerin bazıları önceki etkinlikler olsa da, şimdiye kadar yapılan başvuruların sayısı bize heyecan veriyor.

Marshall kameraların nasıl kullanıldıklarını açıklayan ve yapıma yardım eden benzersiz özelliklerini gösteren HD çözünürlükte kısa bir YouTube videosu oluşturularak yarışmaya katılınabiliyor. YouTube videosunun bağlantısını  tod@marshall-usa.com adresine şirket bilgileri ve iletişim ayrıntıları ile birlikte göndermek gerekiyor. 

Marshall tüm video başvurularını topladıktan sonra inceleyip yaratıcılık, özelliklerin en iyi şekilde kullanımı ve yapımın kalitesi ölçütlerine göre üç adet finalist seçecek. Daha sonra birinci, ikinci ve üçüncü açıklanacak. Yarışmanın birincisi 3.8-16mm lensli bir CV420 küçük boy 4K HDR kamera, ikincisi ödüllü CV346 küçük boy HD kamera ile 5.0mm PrimeLens, ve üçüncüsü bir CV506 minyatür Full-HD kamera kazanacak. 

Marshall Electronics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.