Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Projesini Akratek Teslim Etti
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Projesini Akratek Teslim Etti
13.12.2017 18:32

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı prodüksiyon biriminin ihtiyacı olan ürünleri Akratek Elektronik teslim etti.

Projede kamera olarak dünyanın en popüler 4K kamerası Sony PXW-FS7 kameralar ve kameralara 2/3” B4 broadcast  lensler takılabilmesi için İngiliz markası MTF’nin B4 to E Mount adaptörleri verildi.  Lanparte TS-02 ürünleri lensleri alttan desteklemesi  ve bu sayede ağır lensler uzun süre kullanıldığında lens yuvalarının bozulmaması için gerekliydi. Dynacore DV-6S bataryalar ise monitörlü kayıtçılar için ikişer adet gerekliydi. Sennheiser EW-122P G3-BX kamera tipi telsiz yaka mikrofon setleri ve SKM-100 835 G3-BX el mikrofonlarının ise kurumun ses ihtiyaçlarını karşılaması düşünülmüştü.  4K SDI/HDMI kayıtçılı 7 inç monitörler,  sert plastik taşıma çantalarıyla birlikte verildi.  Bir adet monopod ise kamera desteği için ihtiyaç olarak görülmüştü. 

Kamera ve diğer aksesuarların girebileceği ölçüde özel bölmeli sert plastik çanta ihtiyaçları da Avrupa menşeili ürünlerle giderildi.  Ayrıca diğer aksesuarlar da projenin eksik noktasının kalmaması açısından önemliydi. 

Tüm ayrıntılar tamamlanarak proje eksiksiz şekilde teslim edildi.

Bu projede kullanılan ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.