Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Bridge Technologies PocketProbe Uygulaması Yenilendi
Bridge Technologies PocketProbe Uygulaması Yenilendi
02.03.2018 18:04

Bridge Technologies, PocketProbe uygulamasını tamamen yenileyerek 64 bit uyumlu ve hem iOS hem de Android cihazlara indirilebilir hale getirdi. PocketProbe internet görüntü akışlı bir medya ortamında gerçek ağ performansının objektif CDN analizini sağlıyor.

Güncellenen yeni uygulamada (app) Bridge Technologies’in ödüllü VB serisi medya takip IP problarının en son sürümünden var. Bu sayede her yerden http değişken bit hızlı akışların analiz, test ve onayı mümkün oluyor.

Bridge Technologies Başkanı Simen K. Frostad şunları söyledi: “IP ağların her yere yayılması ve dijital içeriğin tüketilme yer ve yollarının sayısının artmasıyla, ağ mühendislerinin performansı iyileştirme yeteneğine sahip olmaları şart oldu. PocketProbe bu yeteneği benzersiz şekilde sağlıyor. Veri merkezinden mühendisin cebine kadar endüstrideki en geniş, derin ağ optimizasyon araçlarını sağlama yönünde verdiğimiz sözün bir göstergesi.

PocketProbe ayrıntılı HLS, Smoothstream, RTMP ve MPEG-DASH analizleriyle OTT görüntü akışlarının kesintisiz onaylanmasını sağlıyor ve grafik ekranlar ile çoklu bindirmelerle bir bakışta hızla anlaşılabilen veri gösterimleri gerçekleştiriyor. Uygulama servis mühendisleri ve operasyon personeli tarafından gerçek dünyadaki sonuçları test etmek için kullanılabiliyor. Kullanılan bit hızlarının ve profil değişikliklerinin durumları gerçek zamanda görüntülenerek hizmet sağlayıcının dağıtım yeteneği hızla anlaşılabiliyor. PocketProbe’un bulut öncesi ve bulut sonrası kullanılan donanım probları ile birlikte CDN ve sağlayıcının yetenekleri mükemmel anlaşılabiliyor. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi