Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Redrock Micro Çözümleri
Redrock Micro Çözümleri
28.07.2017 12:44

Redrock Micro sinemacılıkta her gün karşılaşılan yapım sorunlarını çözmeye yönelik aksesuarlar üretiyor. Diğer ürünlerin kopyası değil, üzerinde çok çalışılan, iyi tasarımlı donanım sunuyor.

Redrock Micro Satellite Gimbal Thumb Controller

Redrock Micro Satellite Freefly MöVI, MöVI Pro ve DJI Ronin gimballer üzerinde benzersiz denetim kabiliyeti sunuyor. Tüm kontrolleri operatörün parmak uçlarına getiriyor. Gimbalin hareketleri yönetilebiliyor, ince ayarlar yapılabiliyor, kameranın kayıt işlevi başlatılıp durdurulabiliyor. Tally ışığı, kamera çekim yaparken görsel olarak onay sağlıyor. Eclipse serisi ürünlerden biri olarak diğer Eclipse ürünlerine bağlanabiliyor ve aygıt yazılımı geleceğe uyumlu.

Redrock Micro Orbit monitör konumlandırma sistemi

Dünyanın ilk monitör konumlandırma sistemi (Monitor Positioning System) Orbit sayesinde hangi açıyla çalışılırsa çalışılsın monitör hep operatöre bakıyor. Yerden veya baş üstü yüksekten çekim yapılırken bile Orbit doğru kadrajlamayı garantiliyor. Görüntü, tam istendiği gibi çerçeve içine yerleştirilebiliyor ve ister tek başına, ister ekiple güvenle çalışılabiliyor. Follow Me Sensor monitörü gerçek zamanda sürekli ve otomatik olarak yeniden yönlendiriyor.

Redrock Micro Navigator Command Module

Navigator 7-in-1 Command Module kamera donatımının her noktasının kumandasını parmak uçlarına getiren bir kamera ve lens denetleyicisi. Dünyanın ilk mini FIZ (focus, iris, zoom) kumandası olan Navigator, eksiksiz gimbal denetimi, kamera denetimi ve diğer Ecli,pse ürünlerinin denetlenmesini sağlıyor. Hem  tek kullanıcılı modda hem de Freefly MöVI Pro destekli bir kablosuz uzaktan kumanda olarak çalışabiliyor. Eclipse System’ın bir parçası olarak Navigator MissionControl gerçek zamanlı monitör bindirme ve MetaTouch lens tanıma ve otomatik yapılandırma gibi ileri düzeyde özelikler taşıyor. Odak, iris ve zoom tek bir merkezi noktadan yönetilebiliyor. Navigator, Atlas, Explorer, Orbit ve diğerleri ile WiFi, RF ve doğrudan bağlantı haberleşme yöntemlerini kullanıyor.

Redrockmicro ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.