Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Telemetrics reFrame Otomatik Çekim Düzeltme Yazılımı
Telemetrics reFrame Otomatik Çekim Düzeltme Yazılımı
15.06.2019 11:56

reFrame, STS Studio yazılımlı RCCP kontrol paneli platformlarında bulunan yenilikçi bir otomatik çekim düzeltme yazılımı. reFrame artık TeleGlide kamera el arabası sistemleriyle uyumlu olduğu için, kameraman kamera rayda hareket ederken sunucunun kadrajdan aniden çıkması konusunda endişe etmeden kameranın pan ve tilt kafasını rahatça denetleyebiliyor. 

RCCP kontrol paneli kullanan operatörler, reFrame‘in kamerayı ve Telemetrics pan/tilt kafasını sunucuya doğru kilitli tutacağından emin bir şekilde kamerayı tek elle rayda hareket ettirebiliyor (ya da Telemetrics OmniGlide Roving Robotic pedestalı kullanabiliyor), pan ve tilt hareketleri yapabiliyorlar. reFrame sadece hareket etse bile ekrandaki sunucunun kadrajda kalmasını garantilemekle kalmıyor, yapay zeka (AI) ve yüz tanıma algoritmalarıyla bir yapımı neredeyse tamamen otomatik modda yürütebiliyor, önceden belirlenen ayarlar gerektiğinde insan müdahalesi olmadan kameralar arasında geçiş yapabiliyor.

reFrame yazılımı operatörün kontrollere dokunmasına bile gerek kalmadan otomatik olarak kameraları sunucuya bakacak şekilde kilitliyor ve çekimi otomatik olarak düzeltiyor. Bu yönetmenin kameraların düzeltildiğinden ve sunucunun doğru bir biçimde kareye yerleştirildiğinden emin olarak yapımın diğer kısımlarına odaklanmasına imkan verdiği için, otomatik yapım sistemlerinin kullanıcıları için büyük bir avantaj sağlıyor. 

TeleGlide raylar

40 yıldan fazla zamandır tavan ve zemin kamera ray sistemleri tasarlama ve üretme deneyimine sahip Telemetrics’in TeleGlide raylarının dünya çapında kurulumlarında artış var. TeleGlide serisindeki bir dizi farklı model ve boyut, çok çeşitli stüdyo alanlarında ve kurulumlarında son derece pürüzsüz hareket, sesiz çalışma, ve kısıtlı alana sahip otomatik yapım stüdyolarında ve kamera raylı sanal set sistemlerinde çok yüksek mekanik hassasiyet sağlıyor. 

Düz ve eğimli TeleGlide kamera rayları televizyon yayın stüdyoları, kurumsal konferans salonları, eğitim ve kamu kurumları gibi kısıtlı alana sahip yerlerde duvarlara, zeminlere ve tavanlara kurulabiliyor. TeleGlide ray sisteminin zemin rayları parçalar arasında pürüzsüz geçişler sağlıyor ve dahili düzey eşitleme yeteneğine sahip. Ayrıca TG-4 kamera el arabasının ikizkenar yamuk tasarımı, yayın sırasında görüntünün sallanmasını önlüyor. Telemetrics kamera ray sistemleri sanal setlerle ve artırılmış gerçeklik (AR) grafik uygulamalarıyla tam uyumlu.

Sağlam yapılı ray sistemleri pürüzsüz hızlanma ve yavaşlama için yüksek çözünürlüklü hız ve konum kodlama ile aynı hareketleri tekrarlayabilme özelliklerine de sahip. Bu sanal setler ve artırılmış gerçeklik ortamları dahil çok geniş çeşitlilikte uygulamalar için ideal.

TeleGlide TG-4

Eğimli ve düz raylardan özel tasarımlı sistemlere kadar Telemetrics’in dördüncü kuşak TeleGlide modüler ve esnek kamera rayı sistemleri yüksek hızlarda bile akıcı, titreşimsiz kamera hareketleri sunuyor ve program çekimlerinde fark yaratan yaratıcı hareketler için ideal. Tamamen servo denetimli TG-4, hassas ön ayarlı konumlandırma ve aynen tekrarlanabilen hareketler sunuyor.

TeleGlide TG-4M

Telemetrics küçük stüdyolar ve dar alanlı ortamlar için TG-4 sisteminin daha küçük boyutlu ve uygun fiyatlı bir modeli olan TG-4M’yi sunuyor. TG-4M zemin ve tavana montajlı uygulamalar için düz, C, S, L şeklinde raylarla esnek yapılandırmalar sunuyor.

Camera Track System CTS2

Telemetrics pan/tilt mekanizmalarından ve denetleyicilerinden yararlanan CTS2 Camera Track System, akıcı çalışan değişken hızlar ve hassas servo motor denetimiyle her tipte çalışmayı destekliyor. Dik veya ters çevrili olarak monte edilebilen CTS2, her türlü yapım ortamına uyması için özel uzunluklarda ve eğimli kısımlarla tedarik edilebiliyor. Hafif alüminyum ray sistemi yayından dijital sinemaya ve medikal uygulamalara kadar ön ayarlı konum kayıt belleği ve hareket hatırlama sunuyor.


Ürün reFrame Otomatik Çekim Düzeltme Yazılımı
Marka Telemetrics
Web www.telemetricsinc.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi