Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > BBC Scotland, Sony Çok Formatlı Masa Alan Son Avrupalı Yayıncı Oldu
BBC Scotland, Sony Çok Formatlı Masa Alan Son Avrupalı Yayıncı Oldu
21.11.2019 18:04

Birleşik Krallık şirketi BBC’nin (British Broadcast Corporation) bir parçası ve İskoçya’nın en büyük yayıncısı olan BBC Scotland, Sony’den gelişmiş çok formatlı yapım anahtarlama çözümleri satın aldı. BBC Scotland böylece operasyonlarını geleceğe dönük hale getirmek ve üst düzey canlı IP yapım ortamları oluşturmak için Sony anahtarlama sistemlerini kullanan Euro Media Group, ORF, BBC Television Centre ve Cinevideo gibi yayıncı ve medya kuruluşlarına katıldı. 

BBC Scotland haber stüdyosuna bir Sony XVS-8000 yapım anahtarlama masası, ana yapım stüdyosuna bir Sony XVS-7000 masa kurdu. Büyük yapılı OB tırına ikinci bir Sony XVS-7000 masa yerleştirdi.  Gelişmiş XVS serisi 4K/IP profesyonel yapım anahtarlama masaları, yeni kuşak bir canlı IP yapım sistemi için temel oluşturuyor. Bu masalar SDI ve en son SMPTE ST 2110 standardını destekleyerek karışık bir IP/SDI yapım ortamı yaratıyorlar ve mükemmel çok yönlü çalışma, zengin kare belleği, format çevrimi, çoklu izleyici kapasitesi, çok çeşitli görüntü giriş ve çıkış formatları desteği sunuyorlar.  

BBC Scotland’ın haber stüdyosundaki masa, kuruluşun standart yapım otomasyon sistemi Vizrt Mosart’ın kontrolü altında. Sony’nin en son masaları ileri iş akışı esnekliği, çok yönlü çalışma, Vizrt Mosart ile gelişmiş bütünleşme sunuyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.