Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tilta Shock Absorbing Arm Taşıt Kamera Sabitleme Sistemi
Tilta Shock Absorbing Arm Taşıt Kamera Sabitleme Sistemi
25.03.2020 12:04

Taşıt araçlarına monte edilen kameraların sarsıntısını önlemeye yönelik Tilta Shock Absorbing Arm kol, yüksek hızlar için tasarlandı. Araç hızlandıkça kol daha fazla direnç, darbe emme ve sabitleme sağlıyor. Dahili darbe sönümleme (damping) ayar düğmesi, en iyi kalibrasyon amacıyla kamera donatımını ince ayarlamak için kullanılabiliyor. 

Kolun ana otomobil montaj yuvası, montaj donanımının kendisinden kaynaklanabilen “artçıları” yalıtıyor. Tek bir 1.5 inç hız rayı kullanılarak her türlü otomobil montaj donatımına kolayca takılabiliyor, çok esnek bir sistem oluşturularak çeşitli otomobil montajlı çekimler yapılabiliyor.

Tilta Shock Absorbing Arm, ana kolun 22lbs – 55lbs arası dahili gerginlik ayarlı darbe emici yayı sayesinde çeşitli çekim koşullarında iyi performans gösteriyor. Paslanmaz çelikten darbe emici beşik kafası, yüksek sıcaklıklara ve çürümeye karşı dayanıklı. Ayrıca beşik kafasında hızlı giden bir aracın veya engebeli arazinin neden olduğu aşırı darbeleri devam ettirmek için yan yana ve arkadan öne hareket için sert darbe sönümleme ayar düğmeleri de var. 

Tilta Shock Absorbing Arm kolda Tiltamax Gravity 3-Axis Gimbal var. Beşik kafası Tilta’nın önemli ürünlerinden Tilta Gravity Adapter Mount yuva ile donatılmış. Gravity kolun üzerine hızla ve kolayca kaydırılarak hemen çalışmayan hazır hale getirilebiliyor. Kitte MöVI ve Ronin 2 adaptör yuvaları da var.

Tilta Shock Absorbing Arm içinde özel köpükler olan bir döner, sert yüzeyli, su geçirmez kutu ile birlikte eksiksiz teslim ediliyor. Tilta’nın Nucleus Series Wireless Follow Focus Systems ve Wireless HD Video Transmission Systems ile 1A Tools’un Alpha Wheels ürünleri de alındığında,  Tilta Shock Absorbing Arm harika bir film çekim makinesi haline geliyor.

Tilta ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.