Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Polokom, Meltem TV Yayın Sistemlerini Yeniledi
Polokom, Meltem TV Yayın Sistemlerini Yeniledi
26.07.2020 10:06

Başarılı projelere imza atan Polokom, son olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin köklü televizyonlarından olan Meltem TV’nin yayın sistemlerini yeniledi. Projede Polokom’u tercih eden Meltem TV, yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Projeyi, en baştan beri gerekli sistem ve ihtiyaçların takibini ve tedariğini gerçekleştiren Polokom firmasının uzman kadrosu hazırlayarak, anahtar teslim ve yerinde kurulum yapıp gerekli eğitimleri vererek tamamladı. 

Sistemde Blackmagic yayın kameraları kullanıldı. Ana kumandada Blackmagic ATEM Television Studio PRO 4K tercih edildi. Reji sisteminde NDI sistem kullanıldı. TriCaster TC1  kullanılan sistemde, NDI - SDI kodlayıcılarda BirdDogStudio NDI, glue ekipmanda Blackmagic markası tercih edildi. Matris sisteminde 40x40 Smart Videohub, dönüştürücülerde çeşitli Blackmagic dönüştürücüler kullanıldı. Işık sisteminde yerli üretim olan Bluewind LED panel ile LED Fresnel’den yararlanıldı.  Mikrofonlarda Sennheiser ve Shure, interkom sisteminde ise yerli üretim olan Bluewind Partyline interkom sistemleri kullanıldı.

1 hafta gibi kısa bir sürede kurulumu oluşturan Polokom uzman ekibi, gerekli eğitimleri de tamamlayarak Meltem TV kanalını yayına hazır hale getirdi. 

Siz de “anahtar teslim” TV kurulumlarınızı projelendirip yayına hazır hale getirmek istiyorsanız 0212 320 06 44 numaralı telefondan Polokom ekibini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.