Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy Teknik Konferansı
Cinegy Teknik Konferansı
15.03.2021 16:03

Cinegy'nin 5 yıl sonra ilk kez düzenlenen Teknik Konferansı'na hazırlanmanın heyecanını yaşıyoruz! Bu etkinlik 25 Mart'ta 15:00 - 19:00 Türkiye saatleri arasında ve çevrimiçi olarak yayınlanan bir etkinlik olacak.

Bu konferans sayesinde Cinegy'nin en son teknolojileri kullanarak günümüzdeki teknik problemleri nasıl ele aldığını ve uzun vadeli teknoloji yol haritası hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Ürün yöneticilerimiz, en yeni ve gelecek ürünlerimizin teknik yönlerini derinlemesine anlatacaklar.

Cinegy müşterileri, çözüm ortakları ve sistem entegratörleri, bu konferans için ulaşmayı hedeflediğimiz kişiler ve firmalardır. Bulutta çalışmaktan uzaktan üretimin zorluklarına kadar her şeyi, her zaman yaptığımız gibi, işleri daha büyük, daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalıştırmanın pratik yönlerini de içerecek şekilde ele alacağız.

Cinegy şu anda AWS veya Azure üzerinde çalışan playout, otomasyon, grafik, trafik entegrasyonu, akış, izleme ve uzaktan kontrolü kapsayan; bulutta playout merkezlerini çalıştırma konusunda bir çok deneyime sahiptir.

Başkalarının bulutta küçük adımlar attığı yerlerde, çok sayıda kod geliştirmeleri yaptık ve büyük yayıncılar artık bu şekilde 7/24 yayın yapabiliyor. İddia ediyoruz ki, "Bulutta TV"yi hiç kimse Cinegy'den daha verimli ve daha ölçeklenebilir bir şekilde dağıtamaz, çalıştıramaz ve yönetemez. Uzmanlarımızdan, bulut dağıtımlarını başarılı kılan bazı sırları bu konferansta öğrenebilirsiniz.

Bulutla ilgili her şey güçlü bir odak noktası olurken, diğer yeni ve heyecan verici gelişmelere de bakacağız.

Bu etkinliği kaçırmayın! Daha önce Münih'te düzenlenen etkinliklerde bulunanlar, bu etkinliklerin ne kadar eğlenceli olduğunu bilirler. Bu ruhun bir kısmını çevrimiçi etkinliklere de yansıtmaya çalışacağız.

Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki linki tıklayarak kaydolun. Daha detaylı bilgi için info@cinegy.com.tr adresine yazabilir veya www.cinegy.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.