Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Arjantin’e Beş Calrec Konsol
Arjantin’e Beş Calrec Konsol
27.03.2019 12:24

Torneos y Competencias ses kalitesini ve miks yeteneklerini beş adet Calrec konsol satın alarak yükseltti. Üç adet Brio36 ile iki Artemis Light konsol, mevcut iki Brio ve bir Summa ile birlikte şirketin Calrec konsolları sayısını sekize çıkardı.

Torneos y Competencias Teknik Müdürü Pablo Masticelli şunları söyledi: “Ses mühendislerimiz yeni Calrec konsollarının ses kalitesinden son derece memnunlar. Otomatik Mix Minus işlevi yorumların miskini kolaylaştırdı. Calrec Hydra2 ağı sayesinde miksler arasında ses kaynaklarını paylaşıp stüdyolarımızın yapılandırmalarını genişletebiliyoruz. Dante ve MADI kartlarımızı da bu yıl kurmayı planlıyoruz.

Buenos Aires’teki önde gelen spor pazarlama ve prodüksiyon firmalarından Torneos y Competencias, Artemis konsollarını her gün 15 saat haber ve spor programları yapan iki ana kontrol stüdyosunda kullanıyor. Prodüksiyonunu gerçekleştirdiği programlar arasında Central Deportivo (spor haber programı), De Futbol se Habla Asi (DirecTV Sports Channel için futbol sohbet programı), Nitro (motor yarışları haber programı) ve Central FOX (Fox Sports Channel için bir spor haber programı) var. 

Brio konsolların kurulduğu daha küçük kontrol stüdyoları, Arjantin SuperLiga, Birleşik Krallık Premiere League, İspanya La Lige ve Almanya Bundesliga futbol maçlarının prodüksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Bu stüdyolarda Brio konsollar kullanılarak yorumlar ekleniyor. Birçok yerel ve bölgesel yayıncı tarafından yayınlanan maçlar için ek içerikler ve grafikler de üretiliyor.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 ve 0212 227 68 00  numaralı telefondan Calrec Türkiye Tek Yetkili Distribütörü ASF’yi arayabilirsiniz.